header foto header foto header foto header foto header foto
 

Diensten

zondag 20 januari 2019 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Kira van Heeswijk Zaalleiding 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Lenne Kersten Zaalleiding 
15:00 - 18:00  Stijn van Alphen Zaalleiding 
15:00 - 18:00  Ramon Berendes Zaalleiding 
zondag 27 januari 2019 
09:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Floor van Dijk Zaalleiding 
09:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Doris Janssen Zaalleiding 
17:30 - 20:00  Lars van den Brand Zaalleiding 
17:30 - 20:00  Niels Broers Zaalleiding 
zaterdag 2 februari 2019 
16:00 - 18:30  Ouders/verzorgers van Joep Bongers Zaalleiding 
16:00 - 18:30  Ouders/verzorgers van Jort Keeren Zaalleiding 
18:30 - 21:00  Frank Engel Zaalleiding 
18:30 - 21:00  Jeroen Gooskens Zaalleiding 
zondag 3 februari 2019 
15:30 - 18:00  Pleun Engbers Zaalleiding 
15:30 - 18:00  Daphne van Aarle Zaalleiding 
18:00 - 20:30  Jasper van Casteren Zaalleiding 
18:00 - 20:30  Lucas van der Endt Zaalleiding 
zaterdag 9 februari 2019 
16:00 - 19:30  Vivianne den Boer Zaalleiding 
16:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Tessa van Casteren Zaalleiding 
zondag 10 februari 2019 
15:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Dorus Merks Zaalleiding 
15:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Freek Ploegmakers Zaalleiding 
18:00 - 20:30  Elke van der Kallen Zaalleiding 
18:00 - 20:30  Nicky van de Laar Zaalleiding 
zondag 17 februari 2019 
15:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Imani el Farah Zaalleiding 
15:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Aimee van Hoegee Zaalleiding 
18:00 - 20:30  Ouders/verzorgers van Pien van Dijk Zaalleiding 
18:00 - 20:30  Ouders/verzorgers van Amber van de Laar Zaalleiding 
zaterdag 23 februari 2019 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Fiene de Groot Zaalleiding 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Maaike Habraken Zaalleiding 
15:00 - 17:30  Ouders/verzorgers van Lonneke van Eck Zaalleiding 
15:00 - 17:30  Ouders/verzorgers van Roos van de Laar Zaalleiding 
17:30 - 20:00  Ouders/verzorgers van Sebastiaan Hoefsloot Zaalleiding 
17:30 - 20:00  Ouders/verzorgers van Cas van Schaayk Zaalleiding 
zondag 24 februari 2019 
11:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Floris Heesakkers Zaalleiding 
11:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Tim Heijckmann Zaalleiding 
14:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Ilse Hulsen Zaalleiding 
14:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Sam Jansen Zaalleiding 
16:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Cas Hendriks Zaalleiding 
16:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Didier van Lieshout Zaalleiding