header foto header foto header foto header foto header foto
 

Trainingsschema 2017/2018

Dit schema loopt van 24-8-2020 t/m 28-11-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes D1 Hockey Werkt
Joy Latijnhouwers
v1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes D2 Hockey Werkt v1 - AB
17:00 - 18:00 Jongen 3F1 Hockey Werkt
Hugo de Koning
Willem Engel
v2 - D
17:00 - 18:00 Jongens D1 Maarten van Bakel v1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 3F1 Hockey Werkt
Hilke van den Biggelaar
Roos van de Laar
v2 - B
17:00 - 18:00 Meisjes 3F2 Janne Blommestein v2 - A
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Hockey Werkt
Maud van den Eshof
Liz Ploegmakers
v2 - C
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 v2 - D
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Hockey Werkt v1 - AB
18:00 - 19:00 Keepclub 6 en 8 tallen Trainingsgroep v2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Hockey Werkt
Yvar Meuwissen
v1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Hockey Werkt
Corrina Vargas Bongers
v2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Hockey Werkt v1 - AB
19:00 - 21:00 MHC Keepersschool olv Katja van de Ven en Tom Nieuwkamp Trainingsgroep v1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A2 Dieke Gordijn v2
19:00 - 20:00 Meisjes C2 Bas van den Biggelaar
Cas van Schaayk
v1 - AB
20:00 - 21:15 Jongens A1 Dieke Gordijn v1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens C1 Maarten van Bakel v1
17:45 - 19:00 Meisjes A1 Indy Raaijmakers
Iris Touw
v1 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes B1 Floor Aalders
Meike van der Vleuten
v2 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes C1 Daphne van Aarle
Fleur Bongers
v2 - CD
18:00 - 19:15 Jongens B1 Maarten van Bakel v1 - CD
19:00 - 19:30 Dames 1 Petro Rijkers v1 - AB
19:00 - 20:30 Dames 2 v2 - CD
19:30 - 21:30 Dames 1 Petro Rijkers v1
19:30 - 21:00 Dames 3 Hockey Werkt v2 - AB
19:30 - 21:00 Dames 5 v2 - AB
19:30 - 21:00 dames jong 1 v2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Imke Kuis
Zoƫ van Thienen
v1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Frank Wagemakers v1 - AB
18:00 - 19:15 Jongens A1 Tijmen de Brouwer v1 - AB
18:00 - 19:00 Jongens D1 Sjors Vargas Bongers v2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B2 Sebastian Schrederhof v1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Sara van de Wetering v2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C2 Susan van Schaayk
Cas van Schaayk
v2 - AB
19:30 - 21:30 Heren 1 Maarten van Bakel
Edo Swinkels
v1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 HW Hockeyschool Trainingsgroep v2
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Yvar Meuwissen v1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Karlijn van den Biggelaar
Lotte van den Biggelaar
v1 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes C1 Daphne van Aarle v1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D1 Rob Verhoeven
Joy Latijnhouwers
v2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Floor Aalders
Meike van der Vleuten
v1 - AB
19:00 - 20:15 Jongens C1 Didier van Lieshout v2 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes A1 Indy Raaijmakers
Iris Touw
v2 - AB
19:15 - 20:15 Meisjes A2 Hockey Werkt v1 - CD
20:15 - 22:00 Heren 2 v2
20:15 - 22:00 Heren 3 v2
20:15 - 22:00 Heren 4 v2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:45 - 18:45 Meisjes B2 Sebastian Schrederhof v2 - CD
18:00 - 19:00 Jongens B1 Gijs Wijnands
Jelle van Dijk
v2 - AB
18:30 - 20:00 Dames 1 Petro Rijkers v1 - AB
19:15 - 21:00 Heren 1 Edo Swinkels
Maarten van Bakel
v1 - CD

Agenda

Nog geen agenda punten.

Hoofdsponsor

Contact

Adres
Bremhorst 2,
Sportpark Kienehoef
5491 LR Sint-Oedenrode
[email protected]

Postadres
Postbus 104,
5490 AC Sint-Oedenrode