header foto header foto header foto header foto header foto
 

Trainingsschema 2017/2018

Dit schema loopt van 20-8-2018 t/m 1-12-2018
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 HW Hockeyschool Trainingsgroep v1 Hockeyschool
17:00 - 18:00 Jongens D1 Cas Hendriks
Maarten van Bakel
v1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C2 v1 - CD Stijn van de Put HockeyWerkt
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Corinne van Uden v2 - AB
18:00 - 19:00 Jongens 3F1 Cas van Schaayk
Noah Claessen
v1
18:00 - 19:00 Jongens 6E1 Bram van den Eshof
Freek Ploegmakers
v2 Jongste jeugd
18:00 - 19:00 Meisjes 3F1 Patty van den Biggelaar v1
18:00 - 19:00 Meisjes 3F2 Yvar Meuwissen v1
18:00 - 19:00 Meisjes 3F3 Hieke Sabel
Imke Kuis
v1
18:00 - 19:00 Meisjes 6E1 Sara van de Wetering v2 Jongste jeugd
18:00 - 19:00 Meisjes 6E2 Luna van der Sandt v2 Jongste jeugd
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Floor van Dijk v1
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Meike van de Laar v2 Jongste jeugd
18:00 - 19:00 Meisjes 8E3 Joy Latijnhouwers v2 Jongste jeugd
19:00 - 20:15 Jongens C1 Teun van den Eshof v1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C3 v2 - CD Stijn van de Put HockeyWerkt
19:00 - 20:00 Meisjes D1 Marieke Verhoeven - de Boer
Dide van de Laar
v2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes D2 Susan van Schaayk
Cas van Schaayk
v1 - CD
20:00 - 21:00 Meisjes A2 v1 - CD Stijn van de Put Hockeywerkt
20:15 - 21:30 Jongens A1 Corinne van Uden v1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 jongens B1 Maarten van Bakel v1 - CD jongens
18:00 - 19:15 Meisjes A1 Corinne van Uden v2 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes B1 Daphne van Aarle v1 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B2 Lisa van de Ven v2 - CD
19:15 - 21:15 keeperstraining Trainingsgroep v2 - AB eventueel keepers
19:30 - 21:30 Dames 1 v1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes D2 v1 - AB Job van Opstal HockeyWerkt
17:00 - 18:00 Meisjes D1 v1 - AB Job van Opstal HockeyWerkt
18:00 - 19:30 Jongens A1 Maarten van Bakel v1 - CD
18:00 - 19:00 Jongens D1 Frank Heijckmann
Bram van den Eshof
v1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C2 v2 - CD Job van Opstal HockeyWerkt
19:00 - 20:00 Meisjes A2 v2 - CD Job van Opstal Hockeywerkt
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Maaike Rooijakkers v2 - AB
19:30 - 21:30 Heren 1 Maarten van Bakel v1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Saskia van den Eshof - Kuper
Isa van Genugten
v1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Kirsten van de Langenberg
Isa van Genugten
v2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Saskia van den Eshof - Kuper
Roos van Dongen
v2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E3 Rob Verhoeven v1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Meike van der Vleuten v1 - AB
19:00 - 20:15 jongens B1 Rens van de Loo v2 - CD
19:00 - 20:15 Jongens C1 Bart van den Akker v1 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes B1 Daphne van Aarle v2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B2 Sebastian Schrederhof v1 - CD
20:00 - 21:30 Dames 2 Edo Swinkels v2 - AB
20:00 - 21:00 Dames donderdag avond v1
20:30 - 22:00 Heren 2 v2 senioren dames en heren
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:45 - 19:00 Meisjes A1 Sabine K├╝hne v1 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes C1 Maaike Rooijakkers v1 - CD
18:00 - 20:00 keeperstraining Trainingsgroep v2 - AB
18:30 - 20:00 Heren Jong1 Bart Kuijpers v2 - CD
19:00 - 20:45 Dames 1 Bob Meijer
Jan Kemps
v1
20:45 - 22:15 Heren 1 Maarten van Bakel
Rob van de Ven
v1

Hoofdsponsor

Contact

Adres
Bremhorst 2,
Sportpark Kienehoef
5491 LR Sint-Oedenrode
[email protected]

Postadres
Postbus 104,
5490 AC Sint-Oedenrode