header foto header foto header foto header foto header foto
 

Trainingsschema 2017/2018

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 HW Hockeyschool Trainingsgroep v1
17:00 - 18:00 Jongens 3F1 Bram van den Eshof v2 Onder leiding van Saskia van den Eshof
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 Didier van Lieshout v2 Onder leiding van Saskia van den Eshof
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Cas Hendriks v2 Onder leiding van Saskia van den Eshof
17:00 - 18:00 Meisjes 3F1 Noa van der Sandt v1 Onder leiding van HockeyWerkt
17:00 - 18:00 Meisjes 3F2 Imke Kuis
Luna van der Sandt
v1 Onder leiding van HockeyWerkt
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Floor van Dijk
Meike van de Laar
v1 Onder leiding van HockeyWerkt
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 Juul Lathouwers v1 Onder leiding van HockeyWerkt
17:00 - 18:00 Meisjes 6E3 Silke van der Heijden v1 Onder leiding van HockeyWerkt
18:00 - 19:30 jongens B1 Maarten van Bakel v1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D2 Yente van de Biggelaar v2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D3 Saskia van den Eshof - Kuper
Evi Brans
v1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes 8E1 Marieke Verhoeven - de Boer v2 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C2 Bibi Muusz
Dide van de Laar
v1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes D1 Yente van de Biggelaar v2 - AB
20:00 - 21:00 Meisjes A2 Yente van de Biggelaar v1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:15 Jongens D1 Maarten van Bakel v1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Sabine Kühne v2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Corinne van Uden v2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Yente van de Biggelaar v1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B2 Yente van de Biggelaar v1 - CD
19:30 - 21:30 Dames 1 Jan Kemps v1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 Jongens C1 Maarten van Bakel v1 - AB
17:00 - 18:15 Jongens C2 v1 - AB
17:15 - 18:00 Jongens 6E1 Frank Heijckmann v2 - AB Vanaf 18.00-18.15 sluiten aan bij J8E1 op v2-CD
17:15 - 18:15 Jongens 8E1 Teun van den Eshof v2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Joy Latijnhouwers
Sara van de Wetering
v1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Susan van Schaayk v2 - AB
18:15 - 19:30 jongens B1 Maarten van Bakel v1 - AB
18:30 - 20:30 keeperstraining Trainingsgroep v2 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C2 Aukje Loeffen v1 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes C1 Maaike Rooijakkers v2 - AB
19:30 - 21:30 Heren 1 Maarten van Bakel
Rob van de Ven
v1
20:30 - 21:30 Heren Veteranen A v2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:45 - 19:00 Jongens D1 Bart van den Akker v1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Corinne van Uden
Britt van der Vleuten
Pien van Dijk
v2 - AB Corinne begeleid
18:00 - 19:00 Meisjes D1 Patty van den Biggelaar v1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D3 Saskia van den Eshof - Kuper v2 - CD
19:00 - 20:15 Dames 2 Edo Swinkels v1 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes B1 Corinne van Uden v1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B2 Marit Minderhoud v2 - CD
19:15 - 20:15 Meisjes A2 Jessie de Leijer v2 - AB
20:15 - 21:30 Dames 3 Corinne van Uden v2 - AB Veld afhankelijk van de Donderdagavond Dames
20:15 - 21:30 dames jong 1 v2 - AB Veld afhankelijk van de Donderdagavond Dames
20:15 - 21:30 Dames jong 2 v2 - AB Veld afhankelijk van de Donderdagavond Dames
20:30 - 21:45 Heren 2 v2 - CD Veld, afhankelijk van de Donderdag Dames
20:30 - 21:45 Heren 3 v2 - CD Veld, afhankelijk van de Donderdag Dames
20:30 - 21:45 Heren Jong1 v2 - CD Veld, afhankelijk van de Donderdag Dames
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 17:45 Meisjes 8E2 Laura Scholten
Noa Smit
v1 - AB
16:45 - 17:45 Meisjes D2 Floor Aalders
Lotte Muusz
v1 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes A1 Sabine Kühne v1 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes C1 Maaike Rooijakkers v1 - CD
18:45 - 20:15 Heren Jong1 Bart Kuijpers v2 - CD
19:00 - 20:45 Dames 1 Jan Kemps v1
19:00 - 20:15 Jongens C1 Edo Swinkels v2 - AB
19:00 - 20:15 Jongens C2 Felix Engbers v2 - AB
20:45 - 22:30 Heren 1 Maarten van Bakel
Rob van de Ven
v1
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:00 Ieniemienies v1 - AB
10:00 - 11:00 Trainingsmini's Mirte van de Velde
Fleur Bongers
Daan van der Meijden
v1 - AB

Hoofdsponsor

Contact

Adres
Bremhorst 2,
Sportpark Kienehoef
5491 LR Sint-Oedenrode
[email protected]

Postadres
Postbus 104,
5490 AC Sint-Oedenrode